عنوان : برگزاری سمینار بهاره CS گروه علوم کامپیوتر دانشگاه تبریز
تاریخ ارسال : جمعه, 13 فروردین 1395 ساعت 20:49
منبع : دبیر گروه دانش آموختگان CS
تعداد بازدید ها : 777

سمینار بهاره CS روز یکشنبه 8 فروردین 1395 ساعت 10صبح، به میزبانی موسسه آموزش عالی دانشوران تبریز، در محل این موسسه برگزار گردید. سمینار با خیر مقدم گویی و گرامی داشت حاضرین توسط رئیس موسسه، دکتر بالازاده بهار، آغاز شد.

سپس پروفسور آیاز عیسی زاده که مدیریت سمینار راعهده دار بودند طی سخنانی به معرفی مهمان سمینار پرداختند.

خانم دکترسانیا عطاری،

ایشان یکی از دانش آموختگانCS، ده سال پیش کارشناسی ارشد خود را با راهنمایی پروفسور عیسی زاده تکمیل و برای ادامه تحصیل عازم امریکا شد. و همکنون با دکترای علوم کامپیوتر از دانشگاه VirginiaTechو پنج سال تجربه درصنایع کامپیوتر آمریکا (شامل: Cisco، Security Products، User Experience، Human Computer Interaction) برای دیدارخانواده و فامیل به زادگاه خود برگشته است.

پروفسورعیسی زاده که پدر علم کامپیوتر منطقه محسوب می شوند، ضمن ابراز خوشحالی از حضور ایشان در این سمینار، اعلام داشتند "سانیا و دیگر دانش آموختگان ما در واقع سفیران ما در نقاط مختلف کشور و دنیا هستند که تجربیات و یافته های خود را با عشق علاقه به خانه می آورند و عاشقانه در اختیار بچه های CS قرار می دهند؛ بی تردید سانیا گفتنی های زیادی از تجربیات خود دارد و Cserهای کنجکاو پرسشهای زیاد."

با این سخنان، خانم دکتر سانیا عطاری سخنرانی مبسوطی در خصوص پیشرفت های اخیر درمتد ها، تکنیک ها، و روانشناسی مرتبط با تعامل انسان و کامپیوتر، و کاربردها و مزایای آن ارائه کرد. سپس جلسه میزگرد با طرح سوالات مرتبط با تخصص های مهمان سمینارآغاز شد. در این جلسه علاوه بر سوالات و بحث های علمی و فنی، علاقه و شور شوق زیادی نسبت به فوت و فن های  کارآفرینی ابراز میشد. ایده های و راهکارهای مختلف کارآفریتی، فرصت ها، پتانسیل ها، چالش ها و موانع موجود در این راه مورد بحث و اظهار نظر قرار گرفت.

 

 
نظر سنجی

با هفته نامه عصرارتباط چگونه آشنا شدید؟
 
پيوندها

 
آمار بازدید کنندگان
mod_vvisit_counterامروز26
mod_vvisit_counterدیروز18
mod_vvisit_counterاین هفته126
mod_vvisit_counterاین ماه680
mod_vvisit_counterکل بازدیدها183911
 
دریافت
captcha

کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به هفته نامه عصرارتباط سرپرستی آذربایجان شرقی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است
تلفن :35554800-041     نمابر: 35554813-041
           شماره پیامک: 30008191000990


   صندوق پستی: 3667- 51385    E-mail: info@azarictnews.ir