عنوان : پاسخ يابي علمي به چالش‌هاي انتظامي، لازمه تحقق پليس دانش بنيان
تاریخ ارسال : یکشنبه, 23 آذر 1393 ساعت 15:00
منبع : معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان
تعداد بازدید ها : 545

معاون عمليات فرماندهي انتظامي آذربايجان شرقي گفت: مسئله‌يابي و پاسخ‌يابي علمي به چالش‌هاي انتظامي را لازمه تحقق پليس دانش بنيان دانست.

به گزارش پايگاه خبري پليس، سرهنگ محمد احمدعليپور با حضور در نشست تلويزيوني که به مناسبت هفته پژوهش در شبکه استاني سهند صدا وسيما برگزار شد ضمن تبريک هفته پژوهش به پژوهشگران و اهل قلم، به تشريح مختصر ماموريت‌هاي پژوهشي پليس استان اشاره کرد و گفت: در راستاي مسئله‌يابي و پاسخ‌يابي علمي به چالش هاي انتظامي، دفتر تحقيقات کاربردي فرماندهي انتظامي استان با برقراري تعاملي سازنده و پايدار با محافل علمي بخصوص دانشگاه تبريز نسبت به برگزاري فعال اتاق‌هاي فکر و نشست‌هاي علمي تخصصي در سطح فرماندهي انتظامي استان اقدام مي‌نمايد که نتايج و راهکارهاي مستخرج از آن پليس استان را در تصميم‌گيري و تصميم‌سازي‌هاي سازماني ياري مي‌دهد.

سرهنگ احمدعليپور اجراي طرح‌هاي تحقيقاتي و حمايت از پايان‌نامه‌هاي دانشجويي مرتبط با اهداف و ماموريت‌هاي پليس استان، تاليف مقاله و ... را از ديگر کارکردهاي پژوهشي فرماندهي انتظامي استان دانست.

وي در ادامه به تحليل وضعيت سرقت در سطح استان پرداخت و گفت: خوشبختانه در سطح استان سرقت‌هاي خشن و امنيتي نداريم و بيش از 50 درصد سرقت‌هاي ثبت شده در استان را سرقت‌هاي خرد به خود اختصاص داده است بنابراين اگر سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو کنترل شود مي‌توان گفت که بيش از 50 درصد نرخ جرم سرقت کاهش خواهد يافت.

عضو قرارگاه مبارزه با سرقت فرماندهي انتظامي استان در ادامه بر چالش‌هاي فراروي پليس در حوزه مبارزه با سرقت اشاره کرده و ابراز اميدواري کرد: مردم با همکاري پليس امنيت پايدار را در سطح استان حاکم کنند.

شايان ذکر است آشنايي با ماموريت هاي پليس 110 از ديگر مباحث مطرح شده در اين نشست تلويزيوني بود.

 

 
نظر سنجی

با هفته نامه عصرارتباط چگونه آشنا شدید؟
 
پيوندها

 
آمار بازدید کنندگان
mod_vvisit_counterامروز28
mod_vvisit_counterدیروز18
mod_vvisit_counterاین هفته128
mod_vvisit_counterاین ماه682
mod_vvisit_counterکل بازدیدها183913
 
دریافت
captcha

کلیه حقوق قانونی این سایت متعلق به هفته نامه عصرارتباط سرپرستی آذربایجان شرقی بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است
تلفن :35554800-041     نمابر: 35554813-041
           شماره پیامک: 30008191000990


   صندوق پستی: 3667- 51385    E-mail: info@azarictnews.ir